Mardin Haberleri, Mardin Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Nusaybin’de TEOG birincilerine iftar

Bir tesiste düzenlenen programa, Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Ergün Baysal, Emniyet Müdürü Abdurrahim Zengin, Milli Eğitim Müdürü Ümit Çetin, şube müdürleri, okul müdürleri ve öğrenciler katıldı. İftarda öğrencilerle yakından ilgilenen Kaymakam Baysal, başarılarından dolayı öğrencileri ve öğretmenlerini tebrik etti. TEOG sınavından 6 Türkiye birincisi yanı sıra 5 yanlışa kadar 74 öğrencinin büyük başarı gösterdiğini belirten Kaymakam Baysal, ilçe olarak gururlandıklarını ifade etti. Baysal, “Öğrencilerimizin başarısında emeği geçen aile, öğretmen ve okul idaresini tebrik ediyorum. İnşallah Nusaybin özelinde ileride çok daha fazla sayıda öğrencimizin sürekli bir şekilde başarısını artırarak okullarımızda eğitim öğretim hayatlarını sürdürmelerini en kalbi duygularımla temenni ediyorum” dedi.

Nusaybin Milli Eğitim Müdürü Ümit Çetin ise, iftar programına TEOG sınavında Türkiye birincileri yanı sıra 5 yanlışa kadar yapan 74 öğrenciyi davet ettiklerini belirtti. Nusaybin tarihinde ilk defa aynı anda 6 Türkiye birincisi çıkardıklarını kaydeden Çetin, öğrencileri tebrik ve motive etmek amacıyla iftarda buluştuklarını ifade etti. Çetin, öğrencilere Lise tercihlerinde de başarılar diledi.

Bir önceki yazımız olan HDP’li Yıldırım’ın davası ertelendi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir