Mardin Haberleri, Mardin Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Macron halkı selamladı

Fransa’nın yeni Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, cumhurbaşkanlarının geleneksel geçit törenini gerçekleştirdi. Yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı geçit töreninde çok sayıda vatandaş yağmurlu havaya rağmen yeni cumhurbaşkanını selamlamak üzere Champs-Elysees’ye geldi. Macron’un geçişi sırasında üzerinde 450 euroluk, “ucuzluğu” ile gündeme gelen takımı vardı. Çok sayıda yabancının da bulunduğu geçit, sevinç dolu bir atmosferde gerçekleşti.

İstanbul’dan Paris’e ailesi ile tatile gelen Taygun Demir de yeni cumhurbaşkanının geçit törenini izleyenler arasında yer aldı. Geçit törenine katılmaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden Taygun Demir, hem yeni cumhurbaşkanını beğendiğini, hem de töreni izlemeye gelen halkın sevincini paylaşmaktan mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Özlem Kaplan 

Bir önceki yazımız olan Abbas, Filistin konusunda Rusya’dan aktif rol oynamasını bekliyor başlıklı makalemizde filistin, filistin cumhurbaşkanı mahmud abbas ve filistin dışişleri bakanı riyad el-maliki hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri