Mardin Haberleri, Mardin Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Dicle Elektrik Mardin’de bir araya geldi

Enerji şirketinin 700 çalışanı ve yöneticilerini buluşturan iftar yemeğine Dicle Elektrik Genel Müdürü Murat Karagüzel de katıldı. Dicle Elektrik Dağıtım İl Müdürü Memet Bulut’un ev sahipliğini yaptığı iftar programında Genel Müdür Murat Karagüzel, bir konuşma yaptı ve gelenekselleşen iftar programlarının bu yıl 4’üncüsünü gerçekleştirdiklerini söyledi. Özelleştirmenin ardından bölgede yaşadıkları zorluklardan da söz eden Karagüzel, çalışanlar ile yöneticileri bir araya getirmek, çalışanlar arasında şirkete karşı aidiyet duygusunu geliştirmek ve varsa sorunlar paylaşmak için bu iftarları organize ettiklerini kaydetti.

“Sıkıntılarına ortak oluyoruz”

Çalışanların hangi şartlarda görev yaptıklarını çok iyi bildiklerini de kaydeden Genel Müdür Karagüzel, konuşmasının devamında, “Elimizden geldiğince sahada çalışanlarımızın bu sıkıntılarına ortak olmaya çalışıyoruz. Rahmeti ve bereketi bol olan bu ayda bir araya geldiğimiz için Allah’a şükürler olsun. Rabbim tuttuğunuz oruçları kabul etsin” dedi.

Topluca gerçekleştirilen iftarın ardından çalışanlar ile yöneticiler bol bol sohbet etme imkanı buldu.

Bir önceki yazımız olan Trabzon’dan Mardin’deki ihtiyaç sahiplerine yardım başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir