Mardin Haberleri, Mardin Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

AK Partili Sorgun çiftçileri dinledi

AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, Hububat Ticaret Merkezi’ni ziyaret etti. Hububat Ticaret Merkezi Başkanı Mehmet Şerif Öter ve esnaflar tarafından karşılanan Sorgun, merkezde incelemelerde bulunduktan sonra, yeni hasat sezonu ve tarımcıların sorunları hakkında bilgi aldı. Ortadoğu’nun en büyük Hububat Ticaret Merkezini ve Mardin’in ikinci büyük camisini birlik, beraberlik ve dayanışma ile hayata geçiren zahireci esnafları kutlayan Sorgun, yaklaşmakta olan 2017 yılı yeni hasat sezonunun başta çiftçiler olmak üzere herkese hayırlı ve bereketli olmasını diledi.

Kızıltepe Zahireciler Derneği ve Hububat Ticaret Merkezi Başkanı Mehmet Şerif Öter, “Sayın genel başkan yardımcımızın ziyaretleri bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Tarımsal alanda yaşanan bazı sorun ve talepleri ilettik. Çünkü sayın genel başkan yardımcımız Türkiye’nin tahıl ambarı olarak bilinen Konya ilimizdendir. Bu nedenle kendilerine aktardığımız sorunların başında tarımsal konular oldu” dedi.

Bir önceki yazımız olan Mardin’in tarihi çarşılarda Ramazan bereketi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri